Polskie wspomnienia blakną słoneczny sezon

Po miesiącach pracy dla Fundacji Happy Kids odbyło się w Polsce, pakuję się krajobrazy, dobre jedzenie i przyjaźni pod bagaż do Wietnamu. Ale jest jedna rzecz, nie mogę go nosić, co jest kolorowe bladą rząd żółte słońce blaknięcie na drzewach, wełna w oczach dziecka śmiać Polski.
Pokojowe sceny wiejskie
Jasne błękitne niebo, pola ogromną spokojną stworzył tutaj.
W Polsce Wietnamczycy społeczność hurtownia odzieży włoskiej w wólce kosowskiej bardzo rozwinięte.
Praca daje mi możliwość podróżowania i życia w wielu obszarach wiejskich w Polsce. Love it krajobrazu ze złotymi polami pszenicy systemem horyzont nagłówek. Sunny jest tak lekki, błękitne niebo i cienkie chmury.
Spokojny, które tworzą osobowości Polskę bardzo miły, przyjazny i otwarty. Przez dni obóz letni, byłem polski rolnik schronienia podczas gdy dzieci są obfite sąsiad dał mi słodkie kwaśne grona Cherry.
Manufaktura – złote wspomnienia polskiego przemysłu włókienniczego
Z dala od wsi, Polska nadal urzekło mnie historycznej opowieści za poszczególne struktury. To handlowym centrum Manufaktura, łącznik między teraźniejszością i przeszłością miasta Łódź, Polska.
Wcześniej, w 19. wieku Manufaktura zbudowany przez kapitalistów żydowskich Ponazski to nowoczesny młyn włókienniczych w Europie. Doświadczanie rzeź Hitler w World War 2 Manufakturze stać się opuszczony. Manufaktura jest teraz przedstawić nowe szaty, stają się centra handlowe, biurowce, hotele i Teatralnej w Łodzi. Mieszkańcy Łodzi i turystów po prostu pójść na zakupy tutaj żeby dowiedzieć się więcej na temat okresu historycznego miasta.
Zwiedzanie dawnej stolicy Kraków
Warszawa jest stolicą Polski, ale w przeszłości, z 14. wieku, Kraków był stolicą królów. Dlatego, aby Krakowie, odwiedź Wawel, aby dowiedzieć się więcej o historii Polski. Zamek został zbudowany na rozległym wzgórzu, wyższy niż 50 metrów, obok Wisły w zieleni.
Kraków Stare Miasto jest miejscem aby pokazać ludziom o historii i oddechu ery kraju Polska. Te zabytki od X wieku przeplatają się z restauracji, butików najbardziej ruchliwych. Starożytne miasto Kraków słynnych zabytków, takich jak Kościół NMP gotyku, Katedra St. Adalbert stylu rzymskiego pomnika Adama Mickiewicza, a zwłaszcza Sukiennicach (polski fair tkaniny), gdzie użytkownicy można kupić wiele pamiątek piękny. Jest to dogodna lokalizacja dla turystów, to jest zabytków w Krakowie jest skoncentrowany głównie na centralnym placu (Rynek Główny), więc jest to bardzo wygodne, aby chodzić.
Wieliczka kopalnia soli jest numerem jeden atrakcja dla Polski, z czego ponad milion turystów rocznie. W pobliżu tego miejsca takie jak to tylko kopalnia soli na świecie nadal w eksploatacji od średniowiecza, o głębokości 327 m pod ziemią. Powietrze pod kopalni soli stanowi doskonałe środowisko do leczenia chorób układu oddechowego.
Odwiedzenie tego miejsca, będziesz miał okazję dowiedzieć się więcej o historii produkcji soli na każdym etapie. Za każdym rzeźbione figury w wielickiej soli jest kawałek historii. Pod kopalnie soli mają również sale koncertowe, kościoły, restauracje … wszystko wykonane z soli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *